Українська Русский English
Відпочинок в УкраїніВідпочинок на Азовському моріЗапорізькаВідпочинок в БердянськуВідпочинок та розваги Музей історії Бердянська

Відпочинок та розваги Музей історії Бердянська

Італійська, 15, Бердянськ, Запорізька область, 71100,
Музей історії Бердянська - наймолодший з місцевих музеїв. Відкрився 17 вересня 2005 року. Не просто так - відкриття було приурочено до Дня міста (в Бердянську ще занадто сильні радянські традиції: будь-яка подія має бути «з приводу»). До цього більшість експонатів припадала пилом в краєзнавчому музеї, частина - за відомчими музеям на підприємствах, або просто вдома у городян.
На щастя, знайшлися ентузіасти, які зуміли зліпити з усього цього єдину, досить цікаву, тематичну експозицію, присвячену історії Бердянська. І вийшло у них не погано. Тож не дивно, що музей історії Бердянська став не тільки наймолодшим, але і самим прогресивним, і найпопулярнішим в місті.
Не будемо розповідати, що тут «унікально» або «найцікавіше», що «привертає увагу» і «не залишає байдужим». Залишимо всі ці штампи для інших музеїв, де експонати покриті щільним шаром пилу. Тут же все не так. Тут історія доводить, що вона може бути цікавою. І щоб в цьому переконатися, достатньо просто відвідати цей музей.


Відгуки відпочивавший та рейтинг

Додати ваш відгук
Переглядів: 1434